دسته‌بندی نشده, سینگل زیر پیتزا

سینگل پیتزا

single moraba
single gerd

سینگل پیتزا چیست؟

 به کاغذ کرکره مانندی می گویند که از آن برای بسته بندی و ارسال پیتزا استفاده میکنند.

موارد استفاده:

۱-جلوگیری از خمیر نشدن پیتزا:

مهمترین مورد استفاده از سینگل پیتزا جلوگیری از خمیر نشدن پیتزا می باشد بدین صورت که هوا بین لایه های زیرین گردش پیدا میکند و باعث میشود که پیتزای داغی که از تنور درآورده و روی آن گذاشته میشود خمیر نشود.

۲-جلوگیری از روغنی شدن جعبه پیتزا:

جعبه های پیتزا هنگام حمل و نقل روی هم قرار داده میشوند و اگر از سینگل پیتزا استفاده نشود روغن پیتزا به جعبه منتقل میشود و هنگامی که چند جعبه روی هم قرار داده شد اگر روغن بالایی به پایینی منتقل شود و همین جور تا آخر فاجعه پیش میاد و باعث نارضایتی مشتری میشود.

۳-ظاهر بهتر:

استفاده از سینگل پیتزا ظاهر بهتری به بسته بندی ما میدهد و خوب هر چه ظاهر بسته بندی بهتر باشد به تب رضایت مشتری هم بیشتر میشود.

جنس سینگل:

نوع جنس آن از کاغذ تحریر ۷۵ گرم هست.این کاغذ از ۲ لایه کنگره ای شکل و لایه زیرین تشکیل میشود که توسط چسب نشاسته خوراکی بهم چسبیده و یا به اصطلاح لمینت میشوند.

فرآیند لمینیت شدن کاملا توسط دستگاه های اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام می شود و شرکت آوین پیپر این اطمینان را به شما میدهد که محصولات ما کاملا بهداشتی است.

با توجه به تاکید وزارت بهداشت مبنی بر استفاده از سینگل در پیتزا شرکت آوین پیپر این اطمینان خاطر را به شما می دهد که محصولات ما صد در صد بهداشتی و قابل بازیافت است و تمامی محصولات ما با کد استاندارد و آرم بهداشت تولید و به بازار عرضه می گردد.

انواع برش سینگل پیتزا:

به طور کلی چند نوع سینگل تولید می شود:

نوع اول و رایج آن مربعی می باشد که با طول و عرض یکسان در بسته بندی های مشخصی به بازار عرضه می شود

نوع دوم آن گرد می باشد که در بسته بندی های مشخصی به بازار عرضه میشود.

نوع کمیاب تر آن مثلثی می باشد که کاربرد آن در جعبه های تیکه پیتزا یا Slicy Pizza  می باشد

برای خرید سینگل زیر پیتزا کلیک نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *